Ametliku agendina vahendame purjejahtide ja katamaraanide renti üle maailma. Eestlaste seas on populaarsed laevarent Vahemere sadamates, Soome ja Rootsi saarestikus, aga ka Prantsuse polüneesias ja Seyschellidel. Allolevas vormis saad tutvuda pakutavate laevadega ning valitud perioodidel kehtivate hindadega.

Vormi täitmise järel on sul võimalik teha kolm valikut:
  • Send offer - sulle saadetakse e-maili teel pakkumine, laeva broneeringut ei kinnitata enne kui pakkumise heaks kiidad.
  • Open option - sulle saadetakse e-maili teel pakkumine, laevale tehakse eelbroneering mis sõltuvalt charterfirma reeglitest kehtib 5-14 päeva. 
  • Direct booking - sinu broneering kinnitatakse automaatselt. Sulle väljastatakse e-posti teel arve. Hiljemalt 14 päeva jooksul peale broneeringu kinnitamist tuleb tasuda 50% laevarendi maksumusest ning sõltuvalt charterfirma reeglitest tuleb ülejäänud 50% tasuda 30 - 50 päeva enne rendiperioodi algust.
Kui oled alles esmakordselt välismaal purjetamiseks jahti rentimas, võta meiega julgelt ühendust info@saulsailing.ee või +372 511 0574 ja küsi enne broneeringu tegemist nõu ja soovitusi. Samuti võid vormi täitmise asemel saata meile e-maili teel oma soovid (kus, millal ja kui suure seltskonnaga soovid purjetada) ning saadame sulle sobivad laevarendi pakkumised. Kasuta võimalust saada soovitusi üle 10-aastase merekogemusega kaptenilt.